Elektronik Hurdalar

Hayatımızın bir çok alanında kullandığımız elektronik cihazlar cep telefonu,bilgisayar,güç kaynakları,yazıcı,fotokopi makinesi,modem,ups,kablolar ve benzeri bir çok ürün bir süre sonra ömrünü tamamlayıp hurdaya ayrılmaktadır.Sizinde elektronik hurda cihazlarınız var ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Anakart Hurdası

Bilgisayar sistemlerinin kasasında bulunan ekonomik ömrünü tamamlamış olan elektronik kart hurdalarıdır. Elektronik kart hurdaları. Masa üstü veya kişisel bilgisayarlara 80 Gram ile 600 gram arasında değişkenlik göstermektedir.Alımı yapılan anakart hurdaları yapılması gereken işlemler sonucunda tekrar geri dönüşüme kazandırılmaktadır.Sizinde değerlendirilmeyi bekleyen anakart,bilgisayar hurdası,monitör hurdalarınız var ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kablo Hurdası

Tüm elektronik ve elektrikli cihazların enerji akımını sağlayarak çalışmasını sağlayan kablolar yüksek gerilim yada uzun süre kullanım sonrasında deforme olması sonucunca hurdaya ayrılmaktadır. Hurdaya ayrılan kablolar içindeki değerli metal olan bakır’lardan ayrılarak geri dönüşüm ile tekrar kazanılmaktadır. Sizinde hurda kablo‘larınız var ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ups Hurdası

Tüm işletmelerde olası bir durumda yaşanabilecek elektrik kesintilerine karşın kullanılan ups güç kaynakları belirli bir müddet sonunda akülerinin bitmesi yada elektronik aksamının arıza yapması sonucu hurdaya ayrılmaktadır. Hurda usp ler Aküleri sebebi ile oldukça ağırdır bu cihazlar adresinizden değerinde alınmaktadır. Sizinde değerlendirilmeyi bekleyen ups hurdası,bilgisayar hurdası,elektronik hurdalarınız var ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yazıcı Hurdası

Hemen hemen tüm işletmelerin kullanmış olduğu renkli yada siyah beyaz yazıcılar bir süre sonra kullanım ömrünü tamamlayıp hurdaya ayrılmaktadır. Ömrünü tamamlamış hurda yazıcılarınızı yerinizden ve değerinde alarak tekrar geri dönüşüme kazandırmaktayız. Sizinde değerlendirilmeyi bekleyen hurda yazıcılarınız var ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bilgisayar Hurdası

Hayatımızın en önemli parçalarından biri olan hiç şüphesizki bilgisayarlardır. Her geçen gün hızlı bir şekilde ilerleyen ayak uydurmaya çalıştığımız teknoloji ile bir önceki bilgisayarlarımız malesef hurdaya ayrılmaktadır. Biz elektronikhurdalar ekibi olarak tüm eski bilgisayarlarınızı yerinde ve değerinde alıyoruz. Sizinde değerlendirilmeyi bekleyen bilgisayar hurdanız var ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.