HURDACI ülkemizde her ne kadar kötü bir meslek olarak bilinse de bizler bu yaptığımız işlerin öneminin farkındayız. Bunu bilerek bu zor mesleğe devam ediyoruz. Firmamız her türlü hurda çeşidi alım ve satımı yaptığı gibi temini konusunda da diğer firmalarla işbirliği yaparak yeterli gelmediği noktalarda çözümler sunmak için işbirliği yapmaktadır. Eyüp ilçesi Rami mahallesinde sizleri de acı kahvemizi içmeye bekliyoruz.

Her türlü hurda alım ve satımı yaptığımız yeni yerimizde büyük hacimli alımlardan piyasadaki toplayıcılara kadar her boyutta her türdeki hurdaları alıyor ve ayrıştırmasını yapıp bunları tekrar Türk ekonomisine katacak firmalara veriyoruz. Bu sayede piyasadaki toplanan hurdaların çevreye vereceği zararında önüne geçmiş oluyoruz. Hurda alımlarında hurda borsasını online takip ederek sizin elinizdeki çöp ve hurda gibi gördüğünüz değersiz atfettiğiniz ürünleri günlük gerçek değeri üzerinden sizleri zarara uğratmadan alıyoruz. hurdanız bile bizde değerlidir sloganını hak ettiğimizi düşünüyoruz.

Aldığımız hurda çeşitlerinde metal hurdalar plastik hurdalar bakır kablolar alüminyum profiller boş dolu aküler ve kağıt hurdalardır. bunlarda ihtiyacınız olabilecek satın almak istediğiniz ürünler için lütfen arayınız bilgi alınız.

Her hurda kendi içerisinde bazı bölümlere ayrılmaktadır. Hurdalarınızın çok büyük bölümü geri dönüşümü sağlanabilen ürünlerden yapılmakta ve böylece ekonomimize geri kazandırılmaktadır. Sarıyerli hurdacı kardeşler olarak bizler mümkün olduğunca şartlarımız el verdiğince piyasada yoğun bi şekilde tüketilen ve hurdaya dönüşen hurda çeşitlerini alıp gerekli firmalara iletmek, işimizi bu anlamda zevk ve titizlik ile yapmaya gayret ediyoruz.